Zasłużony dla pożarnictwa ziemi nowotarskiej

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
55 / 77
<
>
Ustanowiony w 2019 roku przez Zarząd Oddziału Powiatowego Z OSP RP w Nowym Targu. Nadawany dla strażaków, osoby wspierające ruch strażacki zasłużone dla pożarnictwa na terenie ziemi nowotarskiej.

Jednostopniowy w kolorze srebrnym krawędzie i  elementy w centrum krążka medalu złote. Na awersie sześciobocznego krążka w centrum hełm strażacki na toporkach a pod nim logo Podhala.  Na rewersie w centrum postać Matki Boskiej Ludźmierskiej na tle gór wokół nazwa odznaki. Krążek szer.42 mm i wys.37 mm. Wstążka szerokości 35 milimetrów.

 
Data dodania: 17 września 2019
Datowanie przedmiotu: 2019
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 113 razy od 17 września 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.