25 Lat SITP w Tylko i wyłącznie straż pożarna. w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
22 / 309
<
>
W dniu 21listopada 1983 r. w gmachu NOT odbyły się obrady I Walnego Zjazdu Założycielskiego. Uczestniczyło w nich 105 delegatów oraz 19 członków założycieli SITP. Prezesem został Henryk Jaworski. 25 kwietnia 1984 roku Rada Główna NOT przyjmuje SITP na członka zwyczajnego Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych NOT. Ważnym wydarzeniem w życiu Stowarzyszenia także w wymiarze integracyjnym jest rok 2008. Są to obchody 25 lecia działalności oddziałów SITP. Warto nadmienić, że uroczystości 25 lecia odbyły się 10 października 2008 roku w gmachu NOT w Warszawie.
Data dodania: 19 września
Datowanie przedmiotu: 2008
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 56 razy od 19 września
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.