Pamiątkowa odznaka Służba... w Muzeum MałegoJanka w MyViMu.com

Pamiątkowa odznaka Służba Topograficzna WP Nr:102

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
24 / 203
<
>
Pamiatkowa odznaka Służby Topograficznej Wojska Polskiego. /dawniej/ Obecnie to Geografia Wojskowa. Wykonanie Piotr Olek  z Warszawy. Sygnowana i numerowana na rewersie /nr;102/. Nakrętka właściwa.
Data dodania: 30 września
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 144 razy od 30 września
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
3 października
Masz rację Janku! Pytałem o słabo widoczną datę na gmerku.Pozdrawiam.
3 października
Kolega pytał o datę widoczną na gmerku producenta i otrzymał wyczerpującą i prawidłową odpowiedz. A o samej odznace można poczytac w necie.
1 października
Oczywiście w poprzednim poście jest ukryty "haczyk" - informuję lojalnie.
30 września
Oprócz ZAMIŁOWANIA do zbierania i kolekcjonowania wybranych przedmiotów, nierozłącznymi cechami naturalnie uzupełniającymi ww. ZAMIŁOWANIE powinny być: "głód wiedzy", dociekliwość i okładność (oczywiście w granicach rozsądku).  Czasami jest to trudne, ale czasami banalnie proste. Drodzy Panowie, bardzo proszę odszukać podany akt prawny, przeczytać i sprawa będzie jasna:
Decyzja Nr 35/MON MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 12 lutego 2014 r. w sprawie wprowadzenia odznaki okolicznościowej Geografii Wojskowej Warszawa, opublikowana w Dzienniku Urzędowym Ministerstwa Obrony Narodowej z 2014 r. pod poz. 55 w dniu 17 lutego 2014.
Określenie że odznaka pochodzi z XXI wieku nie jest błędne, ale moim zdaniem jest cokolwiek (w wersji soft) - niegrzeczne.
Kustosz
30 września
Dzięki za wyjaśnienie tematu.
30 września
Na gmerku  podany jest rok 1977. A odznaka z XXI wieku.
Kustosz
30 września
Gratuluję odznaki! Jaki to rok 1927 czy 1977?
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.