Tagungsabzeichen 1938 w Muzeum ciufa w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
169 / 225
<
>
"Grossdeutschland ist unser 10 april 1938 "

Odznaka okolicznościowa wydana zapewne z okazji jakiegoś święta z zaznaczonymi jeszcze granicami z przed aneksji.Nie propaguję żadnych ideologii totalitarnych.Prezentowane obiekty służą celom historyczno-kolekcjonersko poznawczym i nie są wyrazem moich osobistych poglądów.10 kwietnia 1938 roku w Niemczech i Austrii odbył się plebiscyt, za połączeniem Austrii z III Rzeszą. Według oficjalnych wyników, za "Tak" było 99% głosów oddanych zarówno w Niemczech jak i Austrii.

 
Data dodania: 2 października 2019
Datowanie przedmiotu: 1938
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomogli w tworzeniu opisu: szanujmyhistorie Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 123 razy od 2 października 2019
Reklama
Dodaj komentarz
3 października 2019
Dziękuję za czujność kol.szanujmyhistorie...;-))
Pozdrawiam !
3 października 2019
Odznaka związana z plebiscytem za połączeniem III Rzeszy z Austrią. Referendum odbyło się 10 kwietnia 1938 roku. Według oficjalnych wyników za "TAK" było 99% głosujących zarówno w Niemczech, jak i Austrii. Gratuluje ciekawego fantu w pięknym stanie! pozdawiam
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.