Whw abzeichen w Muzeum ciufa w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
256 / 321
<
>
Odznaka whw wykonana z bakielitu znapisem "Wir helfen gegen hunger und kalten " co można dosyć swobodnie tłumaczyć :Pomożemy w nadchodzącym głodzie i chłodzie,pomożemy głodnym i zmarzniętym,pomożemy w nadchodzącym zimnie i głodzie...Nie propaguję żadnych ideologii totalitarnych (faszyzmi,nazizmu,komunizmu itd.) Prezentowane przedmioty służą jedynie celom kolekcjonersko-historyczno-poznawczym i nie są wyrazem moich osobistych poglądów.
Data dodania: 16 października 2019
Datowanie przedmiotu: 1933 - 1945
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 191 razy od 16 października 2019
Reklama
Dodaj komentarz
18 października 2019
Wiadomo, w klaser wkładamy, jak jest. Każdy taki przedmiot reprezentuje, oprócz tej ogólnej, także swoją historię.  A to szanujemy, dlatego tu jesteśmy.
Materiał porównanwczy podeślę. Niestety, najczęściej czyszczą przedmioty handlarze, bo co się błyszczy, lepiej się sprzeda.
17 października 2019
Witam !
Do kol.Liu Tianshi-nie mam żródeł porównawczych i nie mogę stwierdzić czy ona była czyszczona lub nie.Taką zdobyłem i taką prezentuję :-))
Pozdrawiam !
17 października 2019
Niezła, rzedszy egzemplarz. Trochę podczyszczony, bo rysunek wewnątrz kółka i napisy wokół były wypełnione czarną farbą (kółko było białe), ale i tak jest super. W przeciwieństwie do metalowej, żółtej odznaki, ten wariant widziałem dotychczas tylko raz. Gratulacje!
16 października 2019
Rzadka odznaka! pierwszy raz widzę coś takiego! gratuluję
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.