Whw abzeichen w Muzeum ciufa w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
258 / 266
<
>
Odznaka whw wykonana z bakielitu znapisem "Wir helfen gegen hunger und kalten " co można dosyć swobodnie tłumaczyć :Pomożemy w nadchodzącym głodzie i chłodzie,pomożemy głodnym i zmarzniętym,pomożemy w nadchodzącym zimnie i głodzie...Nie propaguję żadnych ideologii totalitarnych (faszyzmi,nazizmu,komunizmu itd.) Prezentowane przedmioty służą jedynie celom kolekcjonersko-historyczno-poznawczym i nie są wyrazem moich osobistych poglądów.
Data dodania: 16 października, 17:15
Datowanie przedmiotu: 1933 - 1945
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 74 razy od 16 października, 17:15
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
18 października, 07:31
Wiadomo, w klaser wkładamy, jak jest. Każdy taki przedmiot reprezentuje, oprócz tej ogólnej, także swoją historię.  A to szanujemy, dlatego tu jesteśmy.
Materiał porównanwczy podeślę. Niestety, najczęściej czyszczą przedmioty handlarze, bo co się błyszczy, lepiej się sprzeda.
Kustosz
17 października, 15:24
Witam !
Do kol.Liu Tianshi-nie mam żródeł porównawczych i nie mogę stwierdzić czy ona była czyszczona lub nie.Taką zdobyłem i taką prezentuję :-))
Pozdrawiam !
Kustosz
17 października, 11:43
Niezła, rzedszy egzemplarz. Trochę podczyszczony, bo rysunek wewnątrz kółka i napisy wokół były wypełnione czarną farbą (kółko było białe), ale i tak jest super. W przeciwieństwie do metalowej, żółtej odznaki, ten wariant widziałem dotychczas tylko raz. Gratulacje!
16 października, 23:00
Rzadka odznaka! pierwszy raz widzę coś takiego! gratuluję
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.