Tag der Wehrmacht fur das WHW... w Muzeum szanujmyhistorie w MyViMu.com

Tag der Wehrmacht fur das WHW 1938-1939

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
385 / 421
<
>
Niemiecka pomoc zimowa. Zbiórka przeprowadzona 16 marca 1938 roku w Dniu Wehrmachtu. Odbyła się prawdopodobnie w Prusach Wschodnich (w tle jest mauzoleum Hindenburga w m.Tannenberg https://pl.wikipedia.org/wiki/Mauzoleum_Hindenburga). Stan zachowania odznaki niestety nie zachwyca, ale jest dosc rzadka, dlatego cieszy i taka. Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).
Data dodania: 24 października 2019
Datowanie przedmiotu: 1938
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomogli w tworzeniu opisu: ciufa Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 89 razy od 24 października 2019
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.