Skrzynia na amunicję do 7,5... w Kuferek w MyViMu.com

Skrzynia na amunicję do 7,5 cm GebirgsGeschütz 36

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
12 / 38
<
>
Drewniana skrzynia na 6 nabojów (rozdzielnego ładowania), pocisk, łuska, ładunki osobno, do 7,5 cm GebirgsGeschütz 36 (7,5 cm Geb.G.36).
Ładnie sygnowana z przodu; 7,5 cm Gr. 34 (Al) oraz typ zapalnika; A.Z.23-Gew.KL. IV,  Heeres-Munition Gesamtgew. 57,3 kg. Na pokrywie sygnowana; Mun. Geb. G.36
z tyłu zaczepy do mocowania skrzyni na muła, dla tego działo górskie, możliwość jego rozłożenia i transportu na koniach, mułach, w terenach górskich.
wymiary; 61,5 x 22,3 x 40 cm, z boku słobo widoczny wybity producent i rok 44
Ostatnie zdjęcie, kolekcja skrzyń, pojemników, zasobników po amunicji, minach i zapalnikach, po 20 latach doczekała się przeniesienia do ocieplonego pomieszczenia, jednak zabrakło miejsca na osiem największych moich skrzyń,.
 
Data dodania: 2 listopada 2019
Datowanie przedmiotu: 1944
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 109 razy od 2 listopada 2019
Reklama
Dodaj komentarz
3 listopada 2019
Jeszcze raz wszystkim dziękuję.
Najgorsze że prawie we wszystkich skrzyniach z tamtego okresu ludzie likwidowali z nich wszelkie stelaże, przegrody idp, chociaż może dlatego przetrwały do dzisiejszych czasów, zmieniając swoje przeznaczenie.
pozdrawiam 
2 listopada 2019
Piękna kolekcja. Gratuluję.
2 listopada 2019
Naprawiacz trafiłeś idealnie, zwolniły mi się dwa pokoje, postarałem się je wykorzystać, jak tylko żona nie widziała skrzyneczki przenosiłem ze strychu do pokoju, jednak kobiecie nic nie umknie, no i był mały lament :)
Dopiero zacząłem powoli wszystko przenosić, na strychu miałem skrzynki w różnych miejscach, jak je zacząłem znosić to nawet nie spodziewałem się że tyle tego się nazbierało, te największe, dwie po bombach lotniczych, i sześć na pojemniki do SD2 już tu chyba nie przyjdą. Wszystkie wykorzystywane przez niemców,.
Dzięki za gratulacje, pozdrawiam
2 listopada 2019
Piękna kolekcja, ładnie się prezentuje gratuluję pozdr
2 listopada 2019
Fantastyczna kolekcja!!!!!!!! Już słyszę głos kobiet -to musi tutaj stać? lub mam nadzieję,że to zaraz zniknie z pokoju? Gratuluję.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.