Skrzynia na amunicję do 7,5... w Kuferek w MyViMu.com

Skrzynia na amunicję do 7,5 cm GebirgsGeschütz 36

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
12 / 38
<
>
Drewniana skrzynia na 6 nabojów (rozdzielnego ładowania), pocisk, łuska, ładunki osobno, do 7,5 cm GebirgsGeschütz 36 (7,5 cm Geb.G.36).
Ładnie sygnowana z przodu; 7,5 cm Gr. 34 (Al) oraz typ zapalnika; A.Z.23-Gew.KL. IV,  Heeres-Munition Gesamtgew. 57,3 kg. Na pokrywie sygnowana; Mun. Geb. G.36
z tyłu zaczepy do mocowania skrzyni na muła, dla tego działo górskie, możliwość jego rozłożenia i transportu na koniach, mułach, w terenach górskich.
wymiary; 61,5 x 22,3 x 40 cm, z boku słobo widoczny wybity producent i rok 44
Ostatnie zdjęcie, kolekcja skrzyń, pojemników, zasobników po amunicji, minach i zapalnikach, po 20 latach doczekała się przeniesienia do ocieplonego pomieszczenia, jednak zabrakło miejsca na osiem największych moich skrzyń,.
 
Data dodania: 2 listopada, 20:49
Datowanie przedmiotu: 1944
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 38 razy od 2 listopada, 20:49
Reklama
Dodaj komentarz
3 listopada, 12:30
Jeszcze raz wszystkim dziękuję.
Najgorsze że prawie we wszystkich skrzyniach z tamtego okresu ludzie likwidowali z nich wszelkie stelaże, przegrody idp, chociaż może dlatego przetrwały do dzisiejszych czasów, zmieniając swoje przeznaczenie.
pozdrawiam 
Kustosz
2 listopada, 21:54
Piękna kolekcja. Gratuluję.
2 listopada, 21:50
Naprawiacz trafiłeś idealnie, zwolniły mi się dwa pokoje, postarałem się je wykorzystać, jak tylko żona nie widziała skrzyneczki przenosiłem ze strychu do pokoju, jednak kobiecie nic nie umknie, no i był mały lament :)
Dopiero zacząłem powoli wszystko przenosić, na strychu miałem skrzynki w różnych miejscach, jak je zacząłem znosić to nawet nie spodziewałem się że tyle tego się nazbierało, te największe, dwie po bombach lotniczych, i sześć na pojemniki do SD2 już tu chyba nie przyjdą. Wszystkie wykorzystywane przez niemców,.
Dzięki za gratulacje, pozdrawiam
2 listopada, 21:21
Piękna kolekcja, ładnie się prezentuje gratuluję pozdr
Kustosz
2 listopada, 21:19
Fantastyczna kolekcja!!!!!!!! Już słyszę głos kobiet -to musi tutaj stać? lub mam nadzieję,że to zaraz zniknie z pokoju? Gratuluję.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.