Wehrmacht Stiefelhose für Offiziere

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
69 / 70
<
>
Bryczesy kawalerii Wehrmachtu dla oficera.Podobny krój nosili oficerowie Luftwaffe,ale różniące się lekko kolorem, brakiem skórzanego wzmocnienia w kroku oraz sposobem zapinania nogawki.Ciekawostką tych spodni jest to,że dawny właściciel przeniósł guziki mocujące szelki do wewnątrz.Łata w kroku wykonana jest ze skóry jelenia.Szesnaście godzin walki z dziurami,rozdarciami itp.Nigdy więcej takiej harówki.Na ostatnim zdjęciu najlepszy stan przed naprawą. Ładne zdjęcie w linku https://www.flickr.com/photos/trooper1127/5437404277
Data dodania: 18 stycznia 2020
Datowanie przedmiotu: 1936 - 1941
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Dostateczny
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 296 razy od 18 stycznia 2020
Reklama
Dodaj komentarz
22 stycznia 2020
Dzięki Saperki za miłe słowa.Sama naprawa trwała 16h.
22 stycznia 2020
Piękna robota z ciekawości zapytam ile godzin zajęła naprawa bo efekt jest super:-) Gratuluję 
19 stycznia 2020
Dziękuję Panowie za opinę i miłe słowa. Należy jeszcze dodać,że Pierwszą Dywizję Kawalerii 5 listopada 1941 r. przeformowano na 24  Dywizję Pancerną,gdzie swój szlak bojowy zakończyła w kotle pod Stalingradem.
Kustosz
19 stycznia 2020
Pięknie Kolega przywrócił je do świetności. Robią wrażenie. Co do podobieństw kroju to warto zwrócić uwagę, że bardzo często kawalerzyści przechodzili do lotnictwa (szczególnie na etapie jego powstawania). Gratuluję.
19 stycznia 2020
Pięknie wyszło Gratuluję
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.