Ksiązka dobrej rady w Muzeum Rogatywki w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 6
<
>
Polecam książeczkę z serii wydawniczej "SOLDAT- The World War II German Army Combat Collections Handbool" tomik 11. Oczywiscie to jest jeden tomik z wielu dostępnych na rynku.
Książeczki są dość tanie i bardzo praktyczne dla kogoś kto chce zbierać niemczyznę we współczesnych czasach. Pokazują kilka aspektów jakie warianty są wprowadzane na współczesny rynek. Książka nie wyczerpuje tematu ponieważ Ci którzy podrabiają też się rozwijają i inwestują w swoja wiedzę a rozwieź w sprzęt do podrabiania. Warto zainwestować parę USD żeby poznać temat i uniknąć SUPER TRAFIEŃ. 
Język angielski to dziś nie problem
Data dodania: 12 lutego, 19:03
Datowanie przedmiotu: 2000
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 53 razy od 12 lutego, 19:03
Reklama
Dodaj komentarz
12 lutego, 19:55
Dziś juz jest problem rozpoznać. Potrafią tak zrobic fotkę ze sam fant wychodzi na niej jak oryginał. Do tego dorzuć kilka lat o których wspomniałeś........np. rzeczy wykonane przez "Cepelię" w 1966 roku na Defilade 1000- lecia są dziś pełnymi oryginałami fantami i zdobią sale muzelane z okresu Powstania Listopadowego, Styczniowego........ itd. 
Kustosz
12 lutego, 19:44
Przy obecnej technice za kilka lat ze zdjęcia nie rozpoznasz.Dopiero kontakt fizyczny z fantem da odpowiedż.Pozdrawiam i czekam na czapunię,którą wystawisz?
12 lutego, 19:24
Nie zbieram niemczyzny. Nie siedze nad tym juz od lat. Co prawda zaczynałem od tego ponieważ urodziłem sie na Dolnym Sląsku. Tam tylko takie fanty wyskakiwały.
Jedna rada na dzis. Nim kupisz cos z super dobrego zródła za super dobre pieniądze "usiadż nad tym tematem" i patrz na fant aż zrozumiesz co "mówi". Chore ale skuteczne. Pozdrawiam Pomorze !!!!!
Kustosz
12 lutego, 19:15
Ostatnie zdjęcie jest sugestywne! Co powiesz o tej pozycji z najbardziej prestiżowego antykwariatu? https://www.weitze.net/militaria/99/Kriegsmarine_Muetzenband_Kriegsmarine__338399.html
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.