Samowar braci Pietrowych w Muzeum Naprawiacza w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
18 / 20
<
>
Samowar braci Pietrowych wyprodukowany w miejscowości Tuła.Po małej renowacji.Ostatnie zdjęcie poglądowe jak wyglądał czajnik oraz samowar przed renowacją
Data dodania: 13 lutego, 15:29
Datowanie przedmiotu: 1850 - 1890
Miejsce pochodzenia: Cesarstwo Rosyjskie
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 160 razy od 13 lutego, 15:29
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
16 lutego, 14:51 , edytowany: 16 lutego, 20:54
Parzenie zrobimy wspólnie ,może z ekipą z Bornego? Byłoby miło,jakbyśmy zrobili to wszyscy razem ze starego składu.Muszę jeszcze się dowiedzieć jakie paliwo do niego użyć,bo teściowa już nie pamięta.Pozdrawiam serdecznie.
16 lutego, 12:34
Kiedy pierwsze zaparzenie? Świetna robota, zupełnie inaczej wygląda niż przed tygodniem!
Kustosz
16 lutego, 11:02
Nie lubię prowadzić dyskusji,które nic nie wnoszą do tematu historii,pochodzenia itp.,ale odpowiem Panu na zadane pytania. Bardzo cieszą mnie prace związane z renowacją przedmiotów i jak coś mi się uda naprawić to lubię się szybko podzielić z innymi moją radością.Dla Pana nie jest to zrozumiałe,ale taki mam charakter i nikt tego nie zmieni.Nie należę do ludzi,którzy pod pretekstem pokazywania przedmiotów pokazują swoje wnętrza mieszkalne. Z cyklu: samowar w łazience,samowar przy kominku,samowar w salonie itp.Samowar jest dużych rozmiarów i nie miałem możliwości zasłonięcia tła,jak to czynię przy ekspozycji mniejszych przedmiotów.Wystarczyło odczekać jeden dzień,a problem się rozwiązał.Wielu kolekcjonerów w tym muzeum poprawia zdjęcia , opisy i nie potrzebują upominania ze strony innych.Miłej niedzieli.Pozdrawiam.
16 lutego, 09:02
To nie lepiej było poczekać kilka dni, aż się warunki pogodowe/świetlne poprawią? Takie było parcie, aby natychmiast pochwalić się renowacją samowara? I jakoś nie chce mi się wierzyć, że istniejące warunki pozwalały na zdjęcie z góry, a nie pozwalały na zdjęcie z boku. Widzę jednak, że przybyło kilka zdjęć, które pokazują, jak naprawdę wygląda samowar, jakim jest interesującym obiektem. Cieszę się, że pomogłem. Podziękowania nie są konieczne.
Kustosz
14 lutego, 15:03
Brak zdjęcia z boku nie wynika z lekceważenia dla oglądających tylko ze złych warunków pogodowych i braku możliwości właściwej ekspozycji w terenie.Życzę Panu większej wyrozumiałośi dla ludzi i dla świata.Pozdrawiam.
13 lutego, 23:06
Czy ten samowar ma w sobie coś takiego, co nie pozwala na zrobienie mu zdjęcia innego niż z góry? Nie da się? A może lekarz Ci nie pozwala? Przepraszam za ironię, ale zawsze mną trzęsie, gdy widzę takie lekceważenie potencjalnych obserwatorów. Ty sobie obejrzysz samowar w każdej chwili, my mamy tylko te zdjęcia. A te są do d**y.
Kustosz
13 lutego, 20:17 , edytowany: 13 lutego, 20:20
Dużo godzin spędziłem,aby doprowadzić temat do końca.Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za dodanie punktów.
13 lutego, 19:59
Cieszy teraz oko , piękny komplet wraz z tacą!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.