OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
18 / 24
<
>
Samowar braci Pietrowych wyprodukowany w miejscowości Tuła.Po małej renowacji.Ostatnie zdjęcie poglądowe jak wyglądał czajnik oraz samowar przed renowacją
Data dodania: 13 lutego 2020
Datowanie przedmiotu: 1850 - 1890
Miejsce pochodzenia: Cesarstwo Rosyjskie
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 374 razy od 13 lutego 2020
Reklama
Dodaj komentarz
16 lutego 2020
Parzenie zrobimy wspólnie ,może z ekipą z Bornego? Byłoby miło,jakbyśmy zrobili to wszyscy razem ze starego składu.Muszę jeszcze się dowiedzieć jakie paliwo do niego użyć,bo teściowa już nie pamięta.Pozdrawiam serdecznie.
16 lutego 2020
Kiedy pierwsze zaparzenie? Świetna robota, zupełnie inaczej wygląda niż przed tygodniem!
16 lutego 2020
Nie lubię prowadzić dyskusji,które nic nie wnoszą do tematu historii,pochodzenia itp.,ale odpowiem Panu na zadane pytania. Bardzo cieszą mnie prace związane z renowacją przedmiotów i jak coś mi się uda naprawić to lubię się szybko podzielić z innymi moją radością.Dla Pana nie jest to zrozumiałe,ale taki mam charakter i nikt tego nie zmieni.Nie należę do ludzi,którzy pod pretekstem pokazywania przedmiotów pokazują swoje wnętrza mieszkalne. Z cyklu: samowar w łazience,samowar przy kominku,samowar w salonie itp.Samowar jest dużych rozmiarów i nie miałem możliwości zasłonięcia tła,jak to czynię przy ekspozycji mniejszych przedmiotów.Wystarczyło odczekać jeden dzień,a problem się rozwiązał.Wielu kolekcjonerów w tym muzeum poprawia zdjęcia , opisy i nie potrzebują upominania ze strony innych.Miłej niedzieli.Pozdrawiam.
16 lutego 2020
To nie lepiej było poczekać kilka dni, aż się warunki pogodowe/świetlne poprawią? Takie było parcie, aby natychmiast pochwalić się renowacją samowara? I jakoś nie chce mi się wierzyć, że istniejące warunki pozwalały na zdjęcie z góry, a nie pozwalały na zdjęcie z boku. Widzę jednak, że przybyło kilka zdjęć, które pokazują, jak naprawdę wygląda samowar, jakim jest interesującym obiektem. Cieszę się, że pomogłem. Podziękowania nie są konieczne.
14 lutego 2020
Brak zdjęcia z boku nie wynika z lekceważenia dla oglądających tylko ze złych warunków pogodowych i braku możliwości właściwej ekspozycji w terenie.Życzę Panu większej wyrozumiałośi dla ludzi i dla świata.Pozdrawiam.
13 lutego 2020
Czy ten samowar ma w sobie coś takiego, co nie pozwala na zrobienie mu zdjęcia innego niż z góry? Nie da się? A może lekarz Ci nie pozwala? Przepraszam za ironię, ale zawsze mną trzęsie, gdy widzę takie lekceważenie potencjalnych obserwatorów. Ty sobie obejrzysz samowar w każdej chwili, my mamy tylko te zdjęcia. A te są do d**y.
13 lutego 2020
Dużo godzin spędziłem,aby doprowadzić temat do końca.Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za dodanie punktów.
13 lutego 2020
Cieszy teraz oko , piękny komplet wraz z tacą!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.