Żołnierz WH na tle Przemyśla.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
28 / 46
<
>
Żołnierz WH na tle Przemyśla. Dzięki tłumaczeniu Kolegi Steigera " Twój Jung (?) jeszcze jako Gefreiter w ośrodku narciarskim( nie widzę fotografii, więc może chodzić po prostu o miejsce do jazdy na nartach) w Przemyślu  z widokiem na Niemiecki i Rosyjski Przemyśl. Przez środek miasta przechodzi granica, w tle Rosja." Dopisek ze strzałką:"To są dwaj żołnierze" , możemy sie dowiedzieć, że strzałka wskazuje żołnierzy a nie jelenia i że zdjęcie zostało zrobione w zimę 1939/40 lub 1940/41 r. bo wtedy Przemyśl był miastem granicznym, zajętym przez dwóch okupantów.
Data dodania: 29 lutego 2020
Datowanie przedmiotu: 1939 - 1941
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 218 razy od 29 lutego 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.