Były w wojsku II RP i piękne dziewczyny

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 309
<
>
Zdjęcie obcięto więc i podpis niepełny a szkoda. Na zdjęciu jest Sierżant Zofia Krygier.
Data dodania: 5 marca 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 308 razy od 5 marca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
10 marca 2020
Działam jak tylko mogę.
5 marca 2020
Musze Cie zmoblizować do jakiegoś wiekszego działania.  Pozdrawiam 
5 marca 2020
Dzięki za info.
Robert jak już pisałem moje zainteresowania to odznaczenia wojskowe, ordery i medale, natomiast zdjęcia pokazuje na MYVIMU miedzy innymi dlatego aby pokazać innym mundury, czapki, hełmy, broń, ewentualne odznaczenia i oczywiście ludzi z tamtego okresu. Niestety brak mi czasu aby starać się odtworzyć ich historię /poza małymi wyjątkami/. Wychodzę z założenia że lepiej niech inni je zobaczą a nie będą leżały u mnie w szafie, być może ktos rozpozna swoich przodków, lub tak jak Ty poszpera i napisze kilka słów aby te postacie OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA. I za to CI bardzo dziękuję.
5 marca 2020
Sierżant Zofia Krygier. Zdjęcie z okresu wojny z Sowietami roku 1920. Na rogatywce wz. 1919 stopień sierżanta. Widac ze ma nową rogatywka i mundur. Mozliwe ze była w strukturze Ochotniczej Legii Kobiet? W Centalnym Archwum Wosjkowych w Rembertowie są jej akta ale kur.... Janek nie bardzo się tym interesuje. Na stronie głównej do której jest dostęp  do teczki głównej akt, jest wymieniona jako ś.p. Mogła polec lub umrzeć po wojnie. Akta są z roku 1928. Jak ktoś chce Janka wyręczyc i wgłebić się w info o tej pani, podam numer akt. Pozdrawiam 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.