OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
47 / 99
<
>
Umundurowanie służbowe w kolorze granatowym, z emblematem Straży Granicznej, z napisem w kolorze złotym wykonanym metodą haftu komputerowego na tkaninie barwionej na kolor granatowy, z oznakami stopni Straży Granicznej wykonanymi metodą haftu komputerowego złotą nitką na tkaninie w kolorze granatowym noszą funkcjonariusze pełniący służbę w Morskim Oddziale Straży Granicznej, z wyjątkiem funkcjonariuszy pełniących służbę w placówce Straży Granicznej Morskiego Oddziału Straży Granicznej. (ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 25 marca 2016 r. w sprawie  umundurowania funkcjonariuszy Straży Granicznej)
Data dodania: 24 marca 2020
Datowanie przedmiotu: 2016
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Kolor / barwa: granatowy
Producent: ZO Wybrzeże SI
Rozmiar: 92/184
Stopień: MOSG
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 148 razy od 24 marca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.