OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
36 / 99
<
>
Umundurowanie służbowe:
1) w kolorze oliwkowego melanżu, z emblematem Straży Granicznej, z napisem w kolorze czarnym wykonanym metodą haftu komputerowego na tkaninie barwionej na kolor oliwkowego melanżu, z oznakami stopni Straży Granicznej wykonanymi metodą haftu komputerowego nitką w kolorze czarnym na tkaninie barwionej na kolor oliwkowy noszą funkcjonariusze pełniący służbę w Komendzie Głównej Straży Granicznej, w ośrodku szkolenia Straży Granicznej, w ośrodku Straży Granicznej, w oddziale Straży Granicznej, z wyjątkiem Morskiego Oddziału Straży Granicznej, oraz w placówce Straży Granicznej Morskiego Oddziału Straży Granicznej.

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 25 marca 2016 r. w sprawie umundurowania funkcjonariuszy Straży Granicznej.
Data dodania: 24 marca 2020
Datowanie przedmiotu: 2015
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Armia: SG
Kolor / barwa: oliwkowy melanż
Producent: Vistula Group S.A.
Rozmiar: 41/182
Stopień: Kapitan SG
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 171 razy od 24 marca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.