pilot Luftwaffe ze swoją... w Muzeum szanujmyhistorie w MyViMu.com

pilot Luftwaffe ze swoją maszyną

Duże zdjęcie pilot Luftwaffe ze swoją maszyną
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 23
<
>
Pilot Luftwaffe pozuje do zdjęcia leżąc przed swoim samolotem (Heinkel He 70 "Blitz") . Na jego mundurze dobrze widoczna Odznaka Pilota Luftwaffe ( Flugzeugführerabzeichen). Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).

 
Data dodania: 26 marca, 16:22
Datowanie przedmiotu: 1939 - 1945
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 117 razy od 26 marca, 16:22
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
28 marca, 19:15
Dziękuje za ciekawe uzupełnienie :) pozdrawiam
Kustosz
27 marca, 23:13 , edytowany: 27 marca, 23:14
Tak, im bardziej się przyglądam, tym bardziej to He 70 "Blitz" :-) Samolot obecnie nieco zapomniany, który jednak miał wpływ na dwie słynne konstrukcje. Jedną z nich był Heinkel He 111 (zwłaszcza płat), a drugą - japoński bombowiec nurkujący Aichi D3A ("Val"), który m. in. tak skutecznie masakrował amerykańskie okręty w początkowym okresie wojny na Pacyfiku. Miło mi, że mogłem pomóc w identyfikacji. Gratuluję zdjęcia i pozdrawiam serdecznie
Kustosz
27 marca, 15:35
Dziękuje. Rzeczywiście wygląda na Heinkla He 70, przegladając zdjęcia tej maszyny w internecie nawet malowanie się zgadza.
Kustosz
26 marca, 22:32
Na pierwszy rzut oka wygląda mi to na Heinkla He 70, ale jutro jeszcze przyjrzę się na spokojnie.
Kustosz
26 marca, 19:45
Piękna fotka.Gratuluję!
Kustosz
26 marca, 17:27
Świetne zdjęcie. Dobrze widoczna odznaka. Samolot dosyć ciekawy ze względu na malowanie. Ta strzałka, którą widać na boku bardziej pasuje do samolotów radzieckich. Pewnie ktoś bardziej obyty w temacie niemieckich samolotów pomoże go rozpoznać. Gratuluję eksponatu.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.