pilot Luftwaffe ze swoją... w Muzeum szanujmyhistorie w MyViMu.com

pilot Luftwaffe ze swoją maszyną

Duże zdjęcie pilot Luftwaffe ze swoją maszyną
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 51
<
>
Pilot Luftwaffe pozuje do zdjęcia leżąc przed swoim samolotem (Heinkel He 70 "Blitz") . Na jego mundurze dobrze widoczna Odznaka Pilota Luftwaffe ( Flugzeugführerabzeichen). Eksponaty służą jedynie poszerzaniu wiedzy historycznej (edukacyjnej, naukowej i kolekcjonerskiej), nie są wyrazem moich osobistych poglądów, ani nie służą propagowaniu żadnej totalitarnej ideologii (NIE PROPAGUJĘ FASZYZMU, NAZIZMU, ANI KOMUNIZMU).

 
Data dodania: 26 marca
Datowanie przedmiotu: 1939 - 1945
Miejsce pochodzenia: III Rzesza
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 177 razy od 26 marca
Reklama
Dodaj komentarz
28 marca
Dziękuje za ciekawe uzupełnienie :) pozdrawiam
27 marca
Tak, im bardziej się przyglądam, tym bardziej to He 70 "Blitz" :-) Samolot obecnie nieco zapomniany, który jednak miał wpływ na dwie słynne konstrukcje. Jedną z nich był Heinkel He 111 (zwłaszcza płat), a drugą - japoński bombowiec nurkujący Aichi D3A ("Val"), który m. in. tak skutecznie masakrował amerykańskie okręty w początkowym okresie wojny na Pacyfiku. Miło mi, że mogłem pomóc w identyfikacji. Gratuluję zdjęcia i pozdrawiam serdecznie
27 marca
Dziękuje. Rzeczywiście wygląda na Heinkla He 70, przegladając zdjęcia tej maszyny w internecie nawet malowanie się zgadza.
26 marca
Na pierwszy rzut oka wygląda mi to na Heinkla He 70, ale jutro jeszcze przyjrzę się na spokojnie.
26 marca
Piękna fotka.Gratuluję!
26 marca
Świetne zdjęcie. Dobrze widoczna odznaka. Samolot dosyć ciekawy ze względu na malowanie. Ta strzałka, którą widać na boku bardziej pasuje do samolotów radzieckich. Pewnie ktoś bardziej obyty w temacie niemieckich samolotów pomoże go rozpoznać. Gratuluję eksponatu.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.