OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
70 / 99
<
>
Umundurowanie polowe SG  w kolorze oliwkowym z nadrukiem maskującym, z emblematem Straży Granicznej, z napisem w kolorze czarnym wykonanym metodą haftu komputerowego na tkaninie barwionej na kolor oliwkowy z nadrukiem maskującym oraz z oznakami stopni Straży Granicznej wykonanymi metodą haftu komputerowego czarną nitką na tkaninie barwionej na kolor oliwkowy z nadrukiem maskującym noszą funkcjonariusze pełniący służbę w Komendzie Głównej Straży Granicznej, w ośrodku Straży Granicznej, w ośrodku szkolenia Straży Granicznej, w oddziale Straży Granicznej, z wyjątkiem Morskiego Oddziału Straży Granicznej, oraz w placówce Straży Granicznej Morskiego Oddziału Straży Granicznej - ROZPORZĄDZENIE MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH z dnia 29 czerwca 2015 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie umundurowania funkcjonariuszy Straży Granicznej
Data dodania: 2 kwietnia 2020
Datowanie przedmiotu: 2017
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Armia: SG
Kolor / barwa: kamuflaż SG 2014
Producent: Elremet
Rozmiar: 98/163/86
Stopień: Kapral
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 284 razy od 2 kwietnia 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.