Niemcy - Fotografie z albumu - Piechota w marszu

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
339 / 429
<
>
Fotografie z albumu, często wymiar foto to 45mm x 40mm, czasem pdpisane w większości niestety brak jakiejkolwiek informacji gdzie i kiedy zrobione.
Na zdjęciu - Piechota Wermachtu w marszu.

Nie propaguje żadnej ideologi w swoich zbiorach.
Data dodania: 13 maja 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 208 razy od 13 maja 2020
Reklama
Dodaj komentarz
18 maja 2020
Natomiast ja zobaczyłem dzięki temu dużo więcej
Kustosz
13 maja 2020
Spoko. Prawdę powiedziawszy, jak tylko dopatrzyłem się różnicy w tych mundurach to pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie austyjacy, tylko zaraz wyrzuciłem pomysł z głowy jako zbyt prosty. I w koncu w poszukiwaniach zatoczyłem wielkie koło i skończyłem w punkcie wyjścia.
13 maja 2020
Dzięki Jurgen - moja wiedza w znaczący sposób zostaje poszerzona w tym temacie.
Kustosz
13 maja 2020
Dobra, mam.Kurtki mundurowe armii austryjackiej. Po przyłączeniu Austrii do III Rzeszy armia tego kraju juz jako Wehrmacht, bardzo często nosiła swoje umundurowanie jeszcze przez kilka lat. Potwierdzeniem dodatkowym niech będzie długość bluz. Były krótsze niz niemieckie.
Kustosz
13 maja 2020
Fajna fotka. Wczesny okres wojny. Bardzo mnie intryguja ich bluzy mundurowe. Ewidentnie są na nich kieszenie bez zakładek ale z kołnierzami z ciemniejszego materiału. Wydaje mi się też że kieszenie są wszywane a nie naszywane. Moze ktoś coś? Niestety nie pamieteam wyglądu tej najwcześniejszej bluzy (bodaj M32?), tylko ze one nie miały kołnierzy z ciemnozielonego materiału.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.