Niemcy - Fotografie z albumu - Oficerowie

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
340 / 429
<
>
Fotografie z albumu, często wymiar foto to 45mm x 40mm, czasem pdpisane w większości niestety brak jakiejkolwiek informacji gdzie i kiedy zrobione.
Na zdjęciu - Oficerowie.

Nie propaguje żadnej ideologi w swoich zbiorach.
Data dodania: 13 maja 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 190 razy od 13 maja 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
13 maja 2020
@Naprawiacz, a tak, masz rację. Mignęła mi ta sprzączka na cholewceale skupiłem się na bluzach i reserch'u. Czasami człowiek cos przegapi. Słuszna uwaga.
13 maja 2020
Jurgen zwróć uwagę jeszcze na obuwie,trzewiki plus sztylpy.Pozdrawiam.
Kustosz
13 maja 2020
Znów Austyjacy. Trzej panowie bez płaszcza, mją oficerskie bluzy Austryjackie. Były one podobne do wczesnych bluz oficerskich niemieckich ale nie miały ciemnozielonego kołnierza. Kabura (według mnie) wskazuje na Pistolet Unique Modèle 17 produkcji francuskiej, który był produkowany na rzecz Niemiec po zajeciu Francji. Wskazywałoby to iż zdjęcie wykonano późnym 1940 lub 1941. W kwestii mundurowej, zwłaszca w przypadku oficerów i często w przypadku podoficerów należy zawsze brać pod uwagę możliwości przeróbek przez krawców i wręcz szycie mundorów na zamówienie nie zawsze zgodnych z tymi oficjalnie obowiązującymi krojami.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.