Telefonista z... w Muzeum Jurgen w MyViMu.com

Telefonista z Fall.-Panz.gren.-Div. 2. "H.G."

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
13 / 29
<
>
Telefonista z Fallschirm-Panzergrenadier-Division 2. "Hermann Göring"- Prusy Wschodnie, jesień 1944.

Skala 1/6. Sylwetka wykonana z elemetów wyprodukowanych przez Dragon Models Ltd., Dragon in Dreams i wykonanych własnoręcznie.
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 81 razy od 19 maja, 23:48
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
20 maja, 19:55
Nie ma problemu ! Już sobie okulary przecieram i czekam ;-))
Pozdro !
20 maja, 14:28 , edytowany: 20 maja, 14:29
Dzięki Ciufa. Jakby awansem napisałem jak realizowałem te fotki. Ale zwyczajnie nawiązałem do tego co napsał Teddy. Twój koment wyskoczył mi w momencie opublikowania mojej odpowiedzi. Powoli myślę o tym aby znów zrobić sesję wybranych figur na tle zdjęć archiwalnych. Jeżeli do tego dojdzie, będę uzupełniał w galeriach eksponatów.
Pozdrawiam.
20 maja, 10:11
Nie, spoko, każda krytyka czy podpowiedź (jeżeli nie jest wyszydzaniem bo to chyba nasza cecha narodowa) jest mile widziana. Może z czasem jeszcze pobrudzę tego i owego to wtedy przymatowię tą kolbę. Prawda jest taka że mi się z czasem koncepcje zmieniają nawet w temacie figur istniejących już od lat. Więc roboty mam zaplanowane na rok do przodu. :)  Co do zdjęć z epoki w tle- był taki pomysł tylko zstanawiałem się nad realizacją bo to wymagało druku wielkoformatowego. Do tego dochodziły koszta takiego druku a lepiej było nie poprzestać na jednym zdjęciu aż przyszedł mi do głowy pomysł. Mam około 3000 zdjęć archiwalnych w moich zbiorach cyfrowych... Później była tylko kwestia rzucenia tego na telewizor i rozwiązania kilku problemów technicznych związanych z wykonaniem fotki (zlikwidowanie blinków na ekranie telewizora przy jednoczesnym utrzymaniu wystarczającego oświetlenia). A efekt właśnie widać.
Kustosz
20 maja, 10:06
Pięknie wkomponowałeś gościa w ostatnie zdjęcie ! Gratuluję !
Kustosz
20 maja, 09:30
Fajny pomysł z figurkami wkomponowanymi w czarno-białe zdjęcia z epoki.
A sama postać, jak zawsze świetna. Jakby jeszcze drewno tej pepeszy tak nie lśniło... (tak, wiem, że marudzę :-)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.