Niemcy - Fotografie z albumu - Musztra czy Patrol

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
361 / 429
<
>
Fotografie z albumu, często wymiar foto to 45mm x 40mm, czasem pdpisane w większości niestety brak jakiejkolwiek informacji gdzie i kiedy zrobione.
Prawdopodobnie drużyna ćwiczy.
                        Nie propaguje żadnej ideologi w swoich zbiorach.
Data dodania: 23 maja 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 216 razy od 23 maja 2020
Reklama
Dodaj komentarz
24 maja 2020
Piękne dzięki za opis
Kustosz
23 maja 2020
Ewidentnie drużyna prowadzona przez podoficera. To jest bardzo wczesne zdjęcie. Obstawiam coś 1935-1938. Żołnierze w większości (jezeli nie wszyscy) mają Kar 98 czyli tak zwane długasy. Jeżeli dobrze widzę, żołnierze na końcu kolumny mają na sobie bluzy wczesnego wzoru czyli M34 (lub znów austryjackie- niestey, zdjęcie zbyt rozmazane). Sądząc po wysokosci na jakiej mają założone pasy, nie noszą haków podtrzymujących pasy. Jak dla mnie buty pamietające jescze I Wojnę Światową.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.