Niemcy - Fotografie z albumu - Na pamiątkę

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
366 / 429
<
>
Fotografie z albumu, często wymiar foto to 45mm x 40mm, czasem podpisane w większości niestety brak jakiejkolwiek informacji gdzie i kiedy zrobione.
Zdjęcie z tych ,,Na pamiątkę''
                        Nie propaguje żadnej ideologi w swoich zbiorach.
Data dodania: 29 maja 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 208 razy od 29 maja 2020
Reklama
Dodaj komentarz
30 maja 2020
Dzięki za podpowiedzi
Kustosz
29 maja 2020
Ponad wszelką wątpliwość- pojazd który jest w tle to Kfz 61. Była to trzyosiowa ciężarówka z zabudowaną radiostacją. Panowie są w drelichach roboczych i sądząc po garażach w tle są to kierowcy którzy dokonuja obsług okresowych pojazdów. Drelichy i czapki (te z daszkiem) nie są typowe dla Wehrmachtu więc obstawiam że są pochodzenia Reishswehry. Prawdopodobnie, bardzo wczesne zdjęcie. Załączam jedno ze zdjęć z mojej kolekcji (jeszcze nie publikowane)z w/w pojazdami rozwiniętymi do pracy.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.