Żołnierz personelu naziemnego (mechanik silnikowy)

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
29 / 72
<
>
Żołnierz personelu naziemnego-Technik obsługi naziemnej (mechanik silnikowy)- Lotnisko Wormditt (Orneta), lato 1944.
Żołnierz Luftwaffe, będący członkeim personelu naziemnego, ubrany w standardowy czarny, drelichowy kombinezon, sukienną furażerkę od munduru służbowego oraz buty trzewiki. Do tego skórzany pas z aluminiową klamrą Luftwaffe. 

Istniały trzy podstawowe wyspecjalizowane grupy mechaników/ obsługi technicznej. Tak zwani płatowcy (zajmowali się ogólnie poszyciem oraz konstrukcją samolotu. Mechanicy silnikowi, zajmujacy się silnikami i ogólną mechaniką w samolotach. Oraz zbrojmistrze którzy wykonywali wszystko co związane z obsługą broni pokładowej w samolotach.

Skala 1/6. Figurę złozono w oparciu o detale wyprodukowane przez Dragon Model Ltd. Weathering- materiały Tamiya oraz naturalne. 
Data dodania: 2 czerwca 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 171 razy od 2 czerwca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.