Niemcy - Fotografie z albumu - Na rowerach

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
372 / 429
<
>
Fotografie z albumu, często wymiar foto to 45mm x 40mm, czasem podpisane w większości niestety brak jakiejkolwiek informacji gdzie i kiedy zrobione.
Pamiątkowe zdjęcie zrobione gdzieś w europie.

                        Nie propaguje żadnej ideologi w swoich zbiorach.
Data dodania: 3 czerwca 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 163 razy od 3 czerwca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
3 czerwca 2020
No! Moje podwórko. Panowie z Luftwaffe. Wyżsi podoficerowie. Na pierwszym planie (jeżeli dobrze widzę) feldwebel, ma nasszywke specjalisty nad mankietem. Niestety, jest na tyle niewyraźna że trudno stwierdzić jaka to specjalność. Jednak biorąc pod uwagę symbole i kształty w/w naszywek jest tylko kilka mozliwości z 11-tu wszystkich. Mianowicie: naszywka personelu latającego,naszywka personelu artylerii plot., oraz której wzór niestety w moim źródle nie jest opisany ale mogła to być wczesna naszywka personelu łączności, ponieważ w opracowaniach od roku 1940 juz się nie pojawia. Nie jest to raczej jednostka stricte rowerowa co nie oznacza że rowery nie są służbowe (raczej są). Zabudowa jak dla mnie typowo niemiecka.

Edytowałem- jednak rzekomy oficer wyglada też na podoficera.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.