Leutenat (pilot) z 5./NJG102 - Wormidtt (Orneta)

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
31 / 72
<
>
Leutenat (pilot) z 5./NJG102 - Wormidtt (Orneta) - sierpień 1944.

Pilot z Nachtjagdgeschwader 5, do butów lotniczych ma założone bryczesy zaś ciężką kurtkę skórzaną na kożuchu, założoną bezpośrednio na koszulę na której nosi naramienniki porucznika oraz Krzyż Rycerski. Kurtka rozpięta, a pas z bronią osobistą i przypiętym do niego kompasem ręcznym założony pod kurtką. Na głowie furażerka LW w wersji oficerskiej. Na rękach skórzane rękawice lotnicze. Tak wysokie odznaczenie wskazuję iż prawdopodnie nosi on juz tytuł eksperta. W Luftwaffe tytuł asa otrzymywał pilot po 5tym zwycięstwie powietrznym zaś po dziesiątym tytul eksperta.Skala 1/6. Sylwetka powstała przez dokonanie poważnych zmian na oryginalnym zestawie fabrycznym. Wszystkie detale wyprodukowane przez Dragon Models Ltd.
Data dodania: 3 czerwca 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 169 razy od 3 czerwca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
3 czerwca 2020
Dzieki! Pozdrowka.
3 czerwca 2020
I to jest to - Pan przestworzy. Gratuluje Jurgen
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.