Niemcy - Fotografie z albumu - Na moście

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
380 / 429
<
>
Fotografie z albumu, często wymiar foto to 45mm x 40mm, czasem podpisane w większości niestety brak jakiejkolwiek informacji gdzie i kiedy zrobione.

Zdjęcie z tych ,,Na pamiątkę'' - na zdjęciach SdKfz 11.                                        Nie propaguje żadnej ideologi w swoich zbiorach.
Data dodania: 6 czerwca 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 220 razy od 6 czerwca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
7 czerwca 2020
Znajdzie się i dobre piwo z maleńkiego browaru w Łąkominie - nazwy nie podaję aby nie być posądzonym o kryptoreklamę.
Kustosz
7 czerwca 2020
Hehehe... Dzięki, choć musze Cię zmartwić, z męskich trunków to w zasadzie tylko piwa kraftowe.  Co do opisów, to wynika z takiego mojego skrzywienia. Jak jadę do Polski na jakąś imprezę rekonstrukcyjną to zawsze zatrzymuję isę u szefa mojej grupy a prywatnie mojego najlepszego kumpla jakiego mam w Polsce (żeby nie powiedzieć przyjaciela). I wtedy bardzo często spędzamy jeden wieczór (przy piwie)  na analizowniu archiwalnych zdjęć wygrzebanych w sieci. I tak mi to już wlazło w krew...
7 czerwca 2020
Jak już kiedyś pisałem czasami uda się ,, zdobyć'' jakieś ciekawe zdjęcia. A jeszcze jak kolega Jurgen pomoże w opisie to REWELACJA.
Dzięki Jurgen - masz u mnie dobrą flaszkę.
Kustosz
6 czerwca 2020
No ślicznie... Pomimo tego iz dość powszechny to dość rzadko widziany na zdjęciach SdKfz 11. Ustępuje pierwszeństwa Cięższym SdKfz 7. i lżejszym SdKfz 10.  Jego podwozie posłużylo do budowy słynnego SdKfz 251. W późniejszym okresie wojny był "koniem roboczym" w jednostkach artylerii rakietowej. Tutaj, najwyraźniej ze starą 18-tką, 105 mm haubicą do holowania której był używany na początku wojny. Rejestracja dla okręgu XIV- Magdeburg ale po roku 1938 więc datowanie nie może być wcześniejsze. Gratuluję fanej fotki!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.