Niemcy - Fotografie z albumu - Na pamiątkę

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
387 / 429
<
>
Fotografie z albumu, często wymiar foto to 45mm x 40mm, czasem podpisane w większości niestety brak jakiejkolwiek informacji gdzie i kiedy zrobione.

Zdjęcie wykonane gdzieś w Europie ??

                                        Nie propaguje żadnej ideologi w swoich zbiorach.
Data dodania: 10 czerwca 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 236 razy od 10 czerwca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
13 czerwca 2020
Dzięki za opinie , koledzy.
10 czerwca 2020
Jurgen to jest fotografia pozowana.Setki takich zdjęć jest  w obiegu przed 1918r. gdzie u fotografa była dyżurna oficerska szabla i czapka dla szeregowych.Dlatego tak wiele błędów jest na zdjęciach.Każdy chce być oficerem i mieć najlepsze tło.Ja się nie dziwię,to taki historyczny lans.Zdjęcie super,gratuluję.
Kustosz
10 czerwca 2020
To co mi pasuje to: oznaczenie plutonu motocyklowego na błotniku, oznaczenie grupy armii dowodzonych przez Guderiana (litera "G" na przedzie wózka bocznego). Ogólnie lata 1940-1941.

To co mi nie pasuje: Litera "G" niestandardowo cienka, dziwny hełm kierowcy i ponad wszystko i co najważniejsze- rejestracja. Jeżeli dobrze widzę zaczyna się od cyfr 4 i 5 co daje 45 w bloku 6-cio cyfrowym... Nie było okręgu 45-tego. Najwyższy numer okręgu to XVIII. Mogła być rejestracja z 45 na początku ale w bloku 5ciocyfrowym dla okręgu IV. Więc cos tutaj no habla...

Pozostawiam temat pod dyskuzję...
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.