Niemcy - Fotografie z albumu -... w Ordery, Medale ,Odznaki i Zdjęcia 1900 - 2020 w MyViMu.com

Niemcy - Fotografie z albumu - Gdzieś w Europie ?

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
393 / 404
<
>
Fotografie z albumu, często wymiar foto to 45mm x 40mm, czasem podpisane w większości niestety brak jakiejkolwiek informacji gdzie i kiedy zrobione.
Zdjęcie wykonane gdzieś w Europie
                           Nie propaguje żadnej ideologi w swoich zbiorach.
Data dodania: 26 czerwca, 13:46
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 125 razy od 26 czerwca, 13:46
Reklama
Dodaj komentarz
1 lipca, 14:39
Dzięki za wyczerpujący opis.
26 czerwca, 21:25 , edytowany: 26 czerwca, 21:53
Napewno nie B. Wersja C/D na tyle co widać z możliwością E. Ale raczej C/D. To co pokazałeś (Muzeum 39) to rzeczywiście B. co można poznać po nierównomiernie rozstawionych rolkach (żółty). Jednak budowa nadbudówki wskazuje że jest to wersja B (czerwony).
W Werscji C/D tenn element nadbudówki był inny (czerwony). O tym czy to nie wersja E w zasadzie, na tym zdjęciu zdecydować mogą elementy zaznaczone na żółto. Wersji D od C wizualnie nie można odróżnić. Różnica polegała na tym iż D miał bardziej utwardzony pancerz przedni. C wyprodukowano w ilosci 50 sztuk.

26 czerwca, 20:54 , edytowany: 26 czerwca, 20:57
Bardzo ciekawe zdjęcie. Dodam tylko, że na zdjęciu widoczne jest niemiecki działo pancerne Sturmgeschütz III B. Obstawiał bym lata 1941-42 gdzieś podczas walk w Związku Radzieckim.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.