Zaświadczenie o wpisaniu do spisu poborowych

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 5
<
>
Zaświadczenie o wpisaniu do spisu oborowych P.P. Kupczyka. Poborowy został wpisany pod numerem 3583 (była to pozycja nr.5299 w spisie poborowych. Zaświadczenie zostało wydane 27 października 1930 roku. Widoczna ładnie zachowana pieczątka Wydziału Wojskowego Magistratu Miasta Stołecznego Warszawy. Po drugiej stronie znajduje się pouczenie odnośnie tego kiedy można dokonać poprawek oraz co zrobić w przypadku zmiany adresu oraz pieczątka z informacjami jakie są konsekwencje niezgłoszenia się do rejestracji lub niezgłoszenia zmiany adresu. Spisy poborowych miały na celu usprawnienie podjęcia procedur mobilizacyjnych.

 
Data dodania: 28 czerwca 2020
Datowanie przedmiotu: 1930
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 210 razy od 28 czerwca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.