Piechota na piechotę...

Duże zdjęcie Piechota na piechotę...
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
125 / 174
<
>
Sprzedający opisał jako Rosja ale jak dla mnie raczej Polska 1939. Śmiem tak twierdzić gdyż wskazuje na to umundurowanie (M36) i powszechny brak szelek. Zabudowa natomiast raczej, szczera, słowiańska a nie zachodnia, choć mogę się mylic. Jeżeli ktoś zna się na architekturze na tyle żeby wskazać część Europy- proszę o podzielenie się opiniami. Żołnierz po lewej ma dziwnie stroczone oporządzenie, ale raczej nie są to szelki ponieważ nie widać paska biegnacego na lewe ramienię. Jeden z żołnierzy uzbrojony w pistolet maszynowy MP28. Tuż przed nim idzie żołnierz ze stroczonym oporządzeniem-bądź to na jakimś plecaku bądź na szelkach (widać wyraźnie dwa skórzane, szerokie paski biegnące na jego ramiona.
Data dodania: 19 lipca 2020
Datowanie przedmiotu: 1939
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 155 razy od 19 lipca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.