CENTRUM OPERACJI CYBERNETYCZNYCH

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
81 / 108
<
>
Odznaka pamiątkowa ma kształt tarczy barwy chabrowej ze srebrzystą obwolutą. Tarcza pokryta jest wchodzącymi w głąb ciągami cyfr: „1” i „0”, symbolizującymi przepływ informacji w kanale telekomunikacyjnym. Na tle cyfr umieszczony został wizerunek orła trzymającego w szponach kulę ziemską, otoczoną liniami symbolizującymi globalną sieć komputerową. Na górze tarczy umieszczone zostały złociste litery „CYBER”. Barwa chabrowa nawiązuje do barw wojsk łączności i radiotechnicznych, a symbole do wykonywanych zadań i charakteru jednostki.. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 2/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 11 stycznia 2017 r.
wymiary : 50x35 mm
wykonanie : Zygmunt Olszewski
Data dodania: 29 lipca 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 234 razy od 29 lipca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.