Kartonik wódki Nord z ZPS "Polmos" Sieradz

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 45
<
>
Niebieski kartonik do wódki Nord, pochodzący z ZPS "Polmos" Sieradz.

Na zdjęciach widoczny jest stan złożony (zdecydowałem się nie rozkładać w trosce o eksponat) - w stani rozłożonym kartonik przyjmuje kształt sześciokąta z "iglicą"; dostosowuje się do butelki.

Z tyłu widoczne są rozwiązane nitki potrzebne do złożenia kartonika.Co drugą ściankę widoczny jest niedźwiedź charakterystyczny dla wódki Nord. Na każdej ściance widoczne są niedźwiedzie ślady oraz napisy "Biała Zimna NORD VODKA", napisane fontem identycznym jak na butelce.Do kartonika dołączona jest notka marketingowa. Na jej froncie widoczny jest niedźwiedzi ślad w śniegu, a także napisy "Biała Zimna NORD VODKA" i "Produced and Bottled by Polmos Sieradz" ("Wyprodukowana i Zabutelkowana przez Polmos Sieradz"), także napisane charakterystycznym fontem.

Z tyłu są: niedźwiedź, notka marketingowa oraz podpis ówczesnego dyrektora.Moje tłumaczenie notki marketingowej:

"NORD VODKA

jest czystą wódką produkowaną z luksusowego alkoholu zbożowego najwyższej jakości, bazowanej na ponad trzystuletniej tradycji produkcji wódek w Polsce. Cudowny smak tej Wódki jest wynikiem oryginalnej receptury oraz wyjątkowego nadzoru technologicznego. 

NORD VODKA TO IDEALNA POLSKA WÓDKA.

Dyrektor,

Marek Szymanowicz"
Data dodania: 29 lipca 2020
Datowanie przedmiotu: 1990 - 2010
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 122 razy od 29 lipca 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.