Śniadanie mistrzów.

Duże zdjęcie Śniadanie mistrzów.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
143 / 174
<
>
Scenaka rodzajowa, niewątpliwie już w czasie trwającej wojny. Niewiele można tu powiedzieć o tym co widać, raczej tylko napawać się oryginalnością sytuacji. Trzech żołnierzy w negliżu, spożywa posiłek (sądząc po świetle może to być śniadanie). W tle samochód ciężarowy (na tyle ile mogłem porównać detale może to być wczesna wersja Opla- Opel Blitz 2.6L- 1.5t.) a także jakiś rodzaj namiotu czy płachty ustawionej jako "dach nad głową", właściwie nawet trudno stwierdzić czy to zeltbahn. Meble niewątpliwie pochodzą ze zdobyczy wojennej (brytyjczycy maja na to eufemiczne określenie "liberated"). Prawdziwe śnadanie mistrzów...
Data dodania: 3 września 2020
Datowanie przedmiotu: 1939 - 1942
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 91 razy od 3 września 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.