OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
41 / 47
<
>
- nr seryjny: 24519.Monokular wojskowy, posiada odbiór wojskowy armii brytyjskiej na przedniej pokrywie (podwójny, odwrócony do siebie co oznacza sprzedaż na rynek cywilny). Literka I pod odbiorem wojskowym (broad arrow) oznacza, że wyprodukowano ten monokular dla indyjskiej części dominium brytyjskiego. Oznaczenie powtórzone jest na pokrywie etui. Znajduje się tam też numer 4064, prawdopodobnie jest to numer ewidencyjny wojskowy oraz data 1908, ktora najpewniej jest datą produkcji. Brakuje muszli ocznej i moletowanego pokrętła regulacji ostrości.
Data dodania: 11 września
Miejsce pochodzenia: Wielka Brytania
Stan eksponatu: Dobry
Producent: Ross, London
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 74 razy od 11 września
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.