Trening czyni mistrza...

Duże zdjęcie Trening czyni mistrza...
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
32 / 174
<
>
Obsługa 2cm Flak 38 z Luftwaffe, prawdopodobnie na stropie Flakturm. Zdjęcie pozowany o czym świadczy pusty magazynek trzymany przez drugiego amunicyjnego. Wszyscy noszą mundury służbowe a baretki u starszego kaprala po prawej oraz orły na piersiach świadczą iż jest to okres wojny. Uwagę zwracaja dwa detale- pasek (zapewne koloru czerwonego lub niebieskiego) namalowany na magazynku oznaczając bądź magazynek ćwiczebny bądź do szybkiej identyfikacji rodzaju amunicji jaka była załadowana do magazynka. Druga ciekawostka to przeciwlotniczy celownik optyczny który prawdopodobnie był podłączony do przelicznika artyleryjskiego.
Data dodania: 6 października 2020
Datowanie przedmiotu: 1940 - 1944
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 85 razy od 6 października 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.