JEDNOSTKA WOJSKOWA "FORMOZA"

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
3 / 6
<
>
Odznaka pamiątkowa JWF przedstawia dwa koniki morskie (pławikoniki) w kolorze złotym, odwrócone od siebie, znajdujące się po prawej i lewej stronie srebrnego grota trójzębu. Nad nimi rozwinięta jest rozłożona czasza spadochronu, używanego przez żołnierzy jednostki. Po obu stronach odznaki umieszczone są symetrycznie dwa elementy w kształcie równoległoboków, nadające odznace trójkątny kształt. Nad spadochronem, na czarnym tle, widnieje napis „FORMOZA” w kolorze złotym. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 8/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 21 stycznia 2019 r.
wymiary : 43x31 mm
wykonanie : CELSTAN
Data dodania: 7 października 2020
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 274 razy od 7 października 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.