OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
4 / 5
<
>
Model TKS w wersji z 20mm działkiem automatycznym (w nomenklaturze II RP najcięższy karabin maszynowy). Niestety, z całej serii najgorzej wykonany a szkoda bo właśnie on zasługiwał na wykonanie perfekcyjne (lub coś około).  Tak czy siak, jak wiadomo, aparat ujawni wszelkie niedoskonałości a na codzień ogladam go tylko swoim niedoskonałym, ludzkim okiem więc nie jst tak źle. Model wyprodukowany w skali 1/35, prawdopodobnie przez firmę RPM. Wykonany jak pozostałe, przez osadzonego w ramach pracy resocjalizacyjnej.
Data dodania: 19 października 2020
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 163 razy od 19 października 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.