Inspekcja na Lini Maginota -... w Muzeum anemon w MyViMu.com

Inspekcja na Lini Maginota - 1940

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
233 / 233
<
>
Inspekcja na Lini Maginota - 1940Trzech panów w niemieckich mundurach pozujących przy francuskiej kazamacie CORF wchodzącym w skłąd Lini Maginota. Miejsce nieznane, prawdopodobnie jest to jeden z "ominiętych" schronów... W ciemności widoczny otwór strzelecki dla karabinu maszynowego, a na drugim planie rozłożone zasieki. Wracając jednak do gości. Sądząc po ilości odznaczeń oraz bryczesach ze sztylpami ten po środku zdaje się być szefem całej ekipy. Niestety naramienniki nie są dobrze widoczne, co utrudnia zidentyfikowanie stopnia. Mimowszystko dwóch z nich jest w stopniu przynajmniej Leutnanta piechoty, a patrząc na wiek za pewne i Oberleutnanta lub Hauptmanna. Oficer z prawej za pasem trzyma mapę fortyfikacji, a na szyi trzyma latarkę, z której korzystał podczas inspekcji schronu. Po lewej Oberfeldwebel wyznaczony do roli Hauptfeldwebela.
Data dodania: 18 listopada, 18:51
Datowanie przedmiotu: 1940
Miejsce pochodzenia: Francja
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 91 razy od 18 listopada, 18:51
Reklama
Dodaj komentarz
4 dni temu o 10:40
Fajny opis, koloryzacja palce lizać! Mnie uderzyło podobieństwo dżentelmena z prawej do Udo Dirkschneidera, byłego wokalisty Accept i frontmana grupy U.D.O. ... zabawne.
5 dni temu o 20:00
Pięknie pokolorowane. Przedstawiciel "rasy panów" po środku ma minę, jakby sam zdobył całą linię. Gratuluję.
6 dni temu o 00:59
Dziękuję! :) 
19 listopada, 19:53
Zdjęcie w kolorach klasa... gratuluje 
18 listopada, 19:37 , edytowany: 18 listopada, 19:39
Bardzo fajne zdjęcie. Zdecydowanie nie widać ani makaronu ani gwoździ więc zaledwie podporucznicy. Ja bym jednak dodal polski odpowiednik niemieckiego stanowiska podoficera czyli szef kompanii. Nie każdy to ogarnia. Pan po środku, jak dobrze widzę, nosi sztylpy. Upodoficera bardzo ladnie widać pas siedzący w hakach.
P.S. Latarka raczej przypieta do guzika bluzy niż wisząca na szyi.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.