Klamra wafen SS meine erhe... w Muzeum Wwiihistory w MyViMu.com

Klamra wafen SS meine erhe heibt treue

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
2 / 16
<
>
Data dodania: 25 listopada, 11:27
Datowanie przedmiotu: 1942
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 73 razy od 25 listopada, 11:27
Reklama
Dodaj komentarz
26 listopada, 22:54
Problem polega na tym czy ma się świadomość że to kopia czy się jej nie ma. Jezeli się ma a prezentuje jako oryginał to słabo. Jeżeli się nie ma to są to bolesne nauczki w tej pasji, które pewnie każdy kolekcjoner militariów przerabiał na początku. Tak czy siak, uważam ze prezentowanie zbiorów, nawet jeżeli są to kopie, ma sens pod warunkiem że opisuje się jako kopie. Z tego co się orientuję jest tutaj co najmniej kilka osób które w swoich kolekcjach miały kopie i zwyczajnie to sygnalizowały w opisie.
26 listopada, 22:31
Przepraszam,że Pana punktuję,ale to również jest słaba kopia.Ja osobiście wolę prawdę i przyjmuję na klatę wszelkie uwagi,chociaż czasami to bardzo boli.Pozdrawiam.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.