Rogatywka połowa wz 37 w Muzeum Wwiihistory w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 16
<
>
Polska rogatywka polowa wprowadzona do wp w 1937 r
Data dodania: 25 listopada, 18:58
Datowanie przedmiotu: 1937 - 1939
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat nie jest widoczny w żadnej kategorii serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 87 razy od 25 listopada, 18:58
Reklama
Dodaj komentarz
26 listopada, 19:41 , edytowany: 26 listopada, 20:59
Witam. Materiał nie jest materiałem uzywanym do czapek wojskowych. Brak bakielitowej przesówki, wytłoczki producenta takiej jak dla przykładu miał Czapdapol. Jeżeli zamówinienie prywtne to metką producenta lub wytłoczka. Czapki polowe są fajnie ostemplowane czego pan nie może pokazać.  Co do orzełka "krzywo przyszyty". Jak pan wezmie pamiętniki z epoki to sam sobie odpowie że tutaj mogło być róznie.....Jest kilku producentów orzełka wykonywanego haftem maszynowym i nie zawsze na takiej samej podkładce....itd. 
26 listopada, 12:28
Proszę pokazać w Pańskim egzeplarzu odbiory wojskowe! Ja już jestem w tym wieku,że mi nie zależy,chce mieć Pan oryginał,to Pan ma.Może Robkowi będzie się chciało temat rozwinąć.Pozdrawiam.
26 listopada, 09:31 , edytowany: 26 listopada, 09:40
Zgodzę się że przedstawiona przez ciebie rogatywka jest orginalna ale ja prezentuję rogatywkę polową  z przed września 1939 r rogatywka którą przedstawiłeś jest rogatywką partyzantcką produkowana była między 1940-1944  między innymi dla tego orzeł na tej czapce nie jest wyszyty dokładnie tylko na szybko 
26 listopada, 05:40
Cenna uwaga panie Naprawiaczu. Podpisuje się pod tymi słowami. 
25 listopada, 20:22 , edytowany: 25 listopada, 20:32
To niestety jest kopia i nic już tego nie zmieni.Tak wygląda oryginał w linku.Bez urazy.Pozdrawiam.http://www.muzeumwp.pl/dictionary/rogatywka-polowa-wz-37,129,duzy.jpg
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.