OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
59 / 111
<
>
Zdjęcie zrobione w tym samym terenie, co zdjęcie z radiostacją, tutaj też jest jeden z niemieckich żołnierzy z siatką na hełmie, większość to pewnie oficerowie, prawie przy każdym widać broń krótką, może jakaś odprawa przed większymi ćwiczeniami, lub już po nich.
Zdjęcie z oryginalnego negatywu 6 cm
Data dodania: 18 grudnia 2020
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Tagi: ww2
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 100 razy od 18 grudnia 2020
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
18 grudnia 2020
Zdecydowanie po 1943 roku. Niestety, MyViMu raczyło swoim logiem zasłonić buty szeregowego romawiajacego z oficerem. Opaska na rękawie u jednego z oficerów prawdopodobnie oznacza rozjemcę (obserwatora). Dużo czapek polowych, rozjemca ma na głowie crusher. Dwaj (jak się domyślam) oficerowie noszą peleryny- bardzo rzadkie na zdjęciach. Zwracam uwagę na kabury broni krótkiej. nie jst to raczej broń niemiecka. Napewno są to kabury miękkie. 
18 grudnia 2020
Super zdjęcie, szkoda tylko że nie wiemy gdzie zostało zrobione. Gratuluję 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.