Portret żołnierza - PSZnZ w Ordery, Medale ,Odznaki i Zdjęcia 1900 - 2020 w MyViMu.com

Portret żołnierza - PSZnZ

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
276 / 277
<
>
Niestety brak jakiejkolwiek adnotacji
Data dodania: 3 stycznia, 16:43
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 63 razy od 3 stycznia, 16:43
Reklama
Dodaj komentarz
4 stycznia, 23:55 , edytowany: 5 stycznia, 01:58
Ma koszule bawełnianą wieć nie musi mieć na niej naszywek POLAND (lub są niewidoczne). Bardzo ładnie hatowany bajorkiem orzełek. Jest to wersja która na tarczy amazonek ma tylko sladowo znaznaczoną nitkę. Beret w kolorze czarnym... Zdjęcie klimatyczne, można z jego jeszcze więcej wyczytać ale to powinień zrobic własciciel. Gratuluje eksponatu. 
3 stycznia, 17:46 , edytowany: 3 stycznia, 17:56
Faktycznie jest to trochę dziwne. Orzełek nie wyglada na regulaminowy choć od razu mówię  że nie uważam siebie w tej kwestii za zanwcę. Żołnierz ma na sobie napewno brytyjski jerkin ale i spod niego powinna choć troche wystawać naszywka "Poland" której w ogóle nie widać. Beret nie jest wzoru brytyjskiego. 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.