OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
165 / 165
<
>
Karabinek Martini - Henry “Maskato”, produkcji belgijskiej. Produkowany przez nieznanego producenta belgijskiego na sprzedaż na rynku Maskadzkim w Omanie. Broń jest kopia brytyjskiego karabinka i sprzedawała się bardzo dobrze na bliskim wschodzie. Na lufie nabite ma Martini Maskato (pol. Maskat). Mój egzemparz jest mocno modyfikowany bo oryginalnie te karabinki wygladały jak typowa broń wojskowa. Grawerunek na szkielecie i lufie jest oryginalny, modyfikacje na drewnie sa już tworem poprzedniego właściciela na Bliskim Wschodzie. 
Data dodania: 16 stycznia, 03:37
Miejsce pochodzenia: Belgia
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 31 razy od 16 stycznia, 03:37
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.