WOJSKOWY OŚRODEK SZKOLENIOWO-KONDYCYJNY MRĄGOWO

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
98 / 108
<
>
Odznaka pamiątkowa jest w kształcie owalnego wieńca laurowego, zamkniętego u góry sylwetką atakującego orła, trzymającego w szponach wyłaniający się z tafli jeziora herb Mrągowa. Na dole wieńca umieszczona jest granatowa szarfa z napisem „WOSzK” (skrót od pełnej nazwy Ośrodka). Wieniec wykonany jest z metalu barwy srebrzystej o ciemniejszych i jaśniejszych odcieniach liści. Orzeł wykonany jest z metalu barwy oksydowanego srebra.. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 89/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 10 kwietnia 2013 r.
wymiary : 55x45 mm
wykonanie : Piotr Olek
Data dodania: 31 stycznia 2021
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 98 razy od 31 stycznia 2021
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.