T-34-76 fabr. Krassnoe Sormowo

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 23
<
>
Czołg średni T-34-76 wersja z 1942 roku wyprodukowany w fabryce nr. 112 Krassnoje Sormowo. Wersja czołgu z dodatkowym grubym na 15 mm pancerzem przednim. Pojazd z jarzmem karabinu maszynowego starego typu bez wypukłej, kulistej osłony. Ciekawostką jest, to, iż prawdopodobnie nie ma więcej zdjeć czołgów z taką osłoną, które były by w posiadaniu jednostek WP na wschodzie.

Co najmniej 2 czołgi z takim pancerzem dostarczono do 1 pułku czołgów w dniu 08.07.1943r.

Zdjęcie oryginału z defilady po przysiędze w Sielcach 14.07.1943.

Zestaw Tamyia 35049 1:35 . 
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 174 razy od 7 lutego
Reklama
Dodaj komentarz
9 lutego
Dziekuję bardzo za pozytywne opinie. Czołgów będzie wiecej. Spróbuje troche uzupełnić informacje w opisach o jakieś smaczki. Numery zestawów oczywiście uzupełnię.
Kustosz
8 lutego
Piękna kolekcja! Gratulacje :-) !
7 lutego
Bardzo ładne modele, krótkie co prawda ale dobre opisy. Brakuje mi tylko informacji o samych modelach. Prodcent, wykonawca, skala... Poza tym kolekcja, jeżeli będzie większa, zapowiada się pysznie.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.