OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
6 / 8
<
>
Manierka niemiecka m31 feldflashe. Wzór podobny do manierek pruskich z 1wś. Takie manierki były wydawane wszystkim od dzieci z hj po NSDAP, albo inne organizacje porządkowe i paramilitarne. Przed wojną dostawali je także żołnierze SS, rzadko WH. Co do samej manierki butla i zakrętka są w bdb kondycji; butla nie jest sygnowana, zakrętka owszem - HRE 34. Pokrowiec trochę naruszony przez mole sygnowany FA 34. Paski trochę twarde i w dwóch miejscach przerwane. Używana po wojnie o czym świadczą szycia i łaty na pokrowcu.

Nie propaguje ideologi.
Data dodania: 22 lutego, 22:50
Datowanie przedmiotu: 1934
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 40 razy od 22 lutego, 22:50
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.