J.A. HENCKELS ZWILLING MASZYNKA Z WIBRO OSTRZEM

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
2 / 2
<
>
Bardzo ciekawy, i jak na tamte czasy nowoczesny sprzęt. Maszynka na ostrza zarówno starego  standardu trzyotworowego jak i nowego  standardu uniwersalnego. Za pomocą  regulowanego trzymaka unieruchamia się ostrze w jarzmie ,które wkłada się na grzebień  do otwartej maszynki. Środkowa część jarzma ląduje na końcówce mimośtodu napędzanego silniczkiem elektrycznym. Zasilany baterią umieszczoną w rączce  silniczek wprawia w ruch koszący ostrze ,a otwarty grzebień powoduje, że cięcie jest blisko skóry .Zapewniaj to gładkie   golenie pełne wrażeń .

Zestaw sprawny , uruchomiony na współczesnym  ogniwie 4.2 V

Wymiary 

Waga
Data dodania: 23 lutego
Datowanie przedmiotu: 1930 - 1949
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 50 razy od 23 lutego
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.