Parowóz Ty23 w okupowanym Przemyślu. Lwowska kolej

Duże zdjęcie Parowóz Ty23 w okupowanym Przemyślu. Lwowska kolej
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
19 / 47
<
>
Data dodania: 2 marca 2021
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 132 razy od 2 marca 2021
Reklama
Dodaj komentarz
Kustosz
3 marca 2021
Dzięki TeddyBear. Nie popatrzyłem na zdjęcie pod kontem typu parowozu, dzięki Twojemu komentarzowi zmieniłem tytuły serii tych zdjęć. Też nie jestem znawcą parowozów ale wszystko układa się w logiczną całość, typ parowozu polski służył w Polskim Lwowie a sowieci jak nas pierwszy raz "wyzwalali" w 1939 r. to wyzwolili nas też z takiego sprzętu.
Kustosz
2 marca 2021
Jeśli wierzyć tabliczce, to jest to polski przedwojenny parowóz Ty-23. Czyli maszyna "trofiejna", zdobyta we wrześniu 1939. Czy ktoś z Kolegów znający się na parowozach mógłby potwierdzić? W każdym razie gratuluję ciekawego fanta!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.