Trole leśne...

Duże zdjęcie Trole leśne...
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
93 / 174
<
>
Nie dla kazdego ale dla mnie jedno z najwartościowszych zdjęć w kolekcji. Zdecydowanie jest to drużyna z Dywizji Polowej Luftwaffe. Zdjęcie frontowe, nie z ćwiczeń. Napewno front wschodni, i biorąc pod uwagę komary które musiały im doskwierać, może to być odcinek wołkowski. To że komary im doskwierały widać po założonych moskitierach. Są tacy co założyli je sobie na hełmy ale są i tacy którzy założyli je na furażerki. Uwagę zwracają dwaj pierwsi od lewej żołnierze, którzy mają czterokieszeniowe bluzy tuchrock. Reszta żołnierzy nosi fliegerblouse. Poza tym żołnierz pierwszy od lewej ma nietypowo przypiętą manierkę. Obergefreiter po prawej uzbrojony w EMP35, dość rzadką broń. Obergefreiter klęczący uzbrojony w MP40. Żołnierz pierwszy od lewej ma bliżej niezidentyfikowaną broń lecz napewno jest to jakiś pistolet maszynowy. 
Data dodania: 11 marca
Datowanie przedmiotu: 1943 - 1944
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 64 razy od 11 marca
Reklama
Dodaj komentarz
11 marca
Dziękuję! Wstawiam takie tytuły głównie po to żeby było jasne jaki mam stosunek do ideologii której służyli wszyscy ci ze zdjęć. Zresztą, nie jestem jedynym, na FB istnieje profil zamieszczajacy ciekawe fotki z tematyki barwy i broni w III Rzeszy gdzie tytuły postów ze zdjęciami są zawsze mniej lub bardziej dowcipne. Co do czekania to też właśnie czekam na kolejną partię. Jak widać ostatnio, troszeczkę zmieniam klimat i tematykę co niedługo jeszcze bardziej będzie widoczne.
Kustosz
11 marca
Zabawny tytuł zdjęcia :D a sam fant pierwsza klasa. Gratuluje i czekam na więcej :-) 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.