Wywieźli mnie do lasu...

Duże zdjęcie Wywieźli mnie do lasu...
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
62 / 360
<
>
Flieger- szeregowy Luftwaffe przy samochodzie łączności telefonicznej. Po lewej stronie widoczny bęben z kablem (tak zwanym ciężkim) który używano do rozbudowanych linii telefonicznych. Prawdopodobnie pojazd stanowi zarówno łącznicę jak i wsparcie (zasilanie) linii. Żołnierz nie posiada orła na piersi co może wskazywać na wczesną bluzę fliegerblouse- bez kieszeni. Żołnierz w butach marszowych i z furażerką na głowie. Na pasie kabura z pistoletem P08 oraz mapnik (dość wypchany). Żołnierz ma szelki bojowe w wersji dla Luftwaffe. Biorąc pod uwagę broń i stopień, obstawiam iż może to być kierowca pojazdu. Zwraca uwagę nałożone częściowo inne zdjęcie co świadczy iż klatka nie była w aparacie przesunięta do końca.
Data dodania: 8 kwietnia 2021
Datowanie przedmiotu: 1938 - 1942
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 100 razy od 8 kwietnia 2021
Reklama
Dodaj komentarz
9 kwietnia 2021
Fajne i pouczające.
Ten drugi myślałem że to ten sam, ale nie ma kabury.

 
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.