Niemiec, Austriak- dwa bratanki.

Duże zdjęcie Niemiec, Austriak- dwa bratanki.
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
165 / 174
<
>
Zdjęcie które znakomicie pokazuje przed jakimi zadaniami postawiono wojskowe służby zaopatrzeniowe na skutek połączenia armii Austrii i Wehrmachtu po anschluss'ie. Unteroffizier, po środku zdjęcia- prawdopodobnie niemiec, w mundurze M36, czapce bergrmutze, na prawym ramieniu naszywaka "Edelweiss"noszona przez Gebirgsjagers. Reszta "towarzystwa" w mundurach polowych Armii Austriackiej na głowach (raczej) furażerki wzoru niemieckiego z obszyciami Wehrmachtu- Heer, jeden żołnierz na prawo od podoficera nosi czapkę wzoru austriackiego. Wszystko wskazuje na to iż austriacy noszą niemieckie pasy z klamrą Wehrmachtu - Heer. Trudno powiedzieć jakiego autoramentu są ładownice, obstawiam że austriackie. Osoba, pierwsza od lewej, nosi nieznany mi zestaw mundurowy. Po lewej widoczne ułożone oporządzenie z hełmem stalowym. Zwraca uwagę różnorodność odcieni mundurów u austriaków, mimo iż są to mundury tego samego wzoru. Zdjęcie, prawdopodobnie, wykonano pomiedzy marcem 1938 a latem1939.
Data dodania: 24 kwietnia, 18:47
Datowanie przedmiotu: 1938 - 1939
Miejsce pochodzenia: Niemcy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 40 razy od 24 kwietnia, 18:47
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.